Poznaj nas

Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni profesjonaliści, przed którymi branża finansowa nie ma żadnych tajemnic. Dzięki fachowemu podejściu i otwartości na potrzeby klienta jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze zagadnienia w zakresie finansów. Poznaj naszą załogę już teraz:

Nasz zespół

Daniel Skowron

Z branżą finansową jest związany od prawie 20 lat. Pracował dla największych instytucji finansowych w Polsce takich jak Nationale Nederlanden, Raiffeisen Bank Polska. Wdrażał w Polsce standardy Raiffeisen International w ramach MICRO EXCELLENT PROGRAM jeśli chodzi o standardy obsługi przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami – posiada certyfikat IPMA International Project Management Association. Studiował Rachunkowość i Finanse na UE oraz Politologię na UP w Krakowie.

Magdalena Baniak Skowron

Doświadczenie zdobywała pracując z klientem biznesowym w jednej z największych grup medialnych w Polsce – Grupie TIME. Obecnie obsługuje klientów w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych. Jest absolwentką studiów w zakresie wyceny nieruchomości.

OBNIŻKA DO

0

kosztów finansowania

DOŚWIADCZENIE W ZAKUPU PONAD

0

Nieruchomości rocznie

FACHOWE DORADZTWO

0

Specjalistów

ZAUFANIE OD PONAD

0

Firm

Szukasz idealnego rozwiązania dla siebie i swojej firmy? Skontaktuj się z nami już teraz!

Mariusz Uszko

Specjalista ds. Leasingu - Absolwent Politechniki Krakowskiej – kierunek Zarządzanie Transportem oraz Zarządzania Firmą na WSB- NLU. Przez ponad 10 lat rozwijał jedną z największych sieci dystrybucji kosmetyków. Od 2013 przez szereg lat pracował w branży ubezpieczeniowej. W naszej firmie od dwóch lat za transakcje leasingowe, oraz finansowanie firm segmentu MŚP.

Dariusz Gwiaździński

wiązany z branżą finansową od 1997 roku. Pracowała dla m.in. M Bank-u, Raiffeisen Bank Polska czy Getin Noble Bank. Gdzie odpowiadał głównie za pracę Departamentów Zarządzania Ryzykiem. Opracowywał i wdrażał kompleksowe procesy kredytowe w oparciu o które były udzielane kredyty w łącznym wolumenie 300 mln złotych miesięcznie. Zarządzał ponad 100 osobowym analityków. Odpowiada za przygotowywanie projekcji finansowych , biznes planów oraz strategii finansowania inwestycji.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY